Česká asociace fotbalových hráčů

Česká asociace fotbalových hráčů
Více o FIFPro Hledáme angažmá

ČAFH 3:1 1.FK Příbram

2017-07-05-PHOTO-00001508.jpg
07.07.2017

5.7.2017

Ve druhém přípravném utkání hráči ČAFH zvítězili 3:1 nad loňským účastníkem I.ligy 1.FK Příbram.

ČAFH vs 1.FK Příbram 3:1 ( 1:0 ) 

Branky: vlastní Příbram, Rolinc, Stojka - Ncube

ČAFH 
I.poločas
 Šeda - Byrtus ( 40min Stojka ), Pajer, Neuberg, Vašulka - Borek, Hrdlička, Homola - Kulhavý, Gibala, Štohanzl

II.poločas Šeda - Stojka, Jánošík, Podstavek, Trajkovski - Kabele, Habusta, Zdržálek - Hlaváč, Rolinc, Karvánek

1.FK Příbram

Kočí - Ježdík, Vávra, Tregler, Rataj - Scheuchuk, Mpofu, Kilián, Tarczal, Kukec - Ncube

diváků: 170

Manažer kempu Dominik Rodinger: Máme za sebou druhé přípravné utkání a opět na něj mám jen velmi dobré ohlasy ze strany soupeře, což je velmi příjemný pocit. Jelikož stále trénujem dvoufázově, tak si kluci dnes museli v tom horku sáhnout na dno. Některým se to povedlo více, nekterým méně, ale máme před sebou ještě sobotní zápas, kde si můžou zajistit nominaci na turnaj FIFPro, kde je dovolená nominace 18 hráčů. 
Dnes se na dva dny odpojí stoper Peter Jánošík, který odcestuje do klubu I.ligy na Slovensko a Oldřich Byrtus, který má nabídku z Rakouska. Uvidíme, zda si kluci ještě vrátí.

Hlavní trenér Verner Lička: Tak to vítěztví vždycky je příjemné, ale samozřejmě to tu není o výsledcích, ale o způsobu hry, jak se ti hráči představí. První půlka nebyla dobrá, jelikož si nebyli schopni vyhovět. Druhý poločas dostal štávu, někteří hráči se představili ve velmi dobrém světle. Soupeř byl dobrý a my jim děkujeme, že si s námi zahráli. 

Hlavní trenér Josef Csaplár: My máme v přípravě hodné hráčů, takže musíme hrát hodně přípravných zápasů. To co sem chtěl vidět sem viděl, takže to mělo určitě smysl. Nebyl to klasický prátelák, ale bylo to velmi dobré přípravné utkání. Myslím si, že to mělo dokonce větší náboj, než dopolední zápas s Vlašimí. Některé výkony hráčů ČAFH byli velmi dobré, ale já potřebuju vidět hráče déle.