Česká asociace fotbalových hráčů

Česká asociace fotbalových hráčů
Více o FIFPro Hledáme angažmá

ČAFH myslí na hráče i po kariéře

jitka weber.jpg
20.02.2019

Jedním z témat, kterým se chce Česká asociace fotbalových hráčů dlouhodobě věnovat, je uplatnění fotbalistů po skončení aktivní hráčské kariéry. Ne všichni hráči mají v úmyslu svou další profesi zasvětit fotbalovému prostředí a stát se trenéry nebo zprostředkovateli. Jsou i tací, kteří by se raději věnovali zaměstnání v jiném než sportovním sektoru.

Abychom pomohli hráčům, kteří takové cíle mají, navázali jsme úzkou spolupráci s Ing. Jitkou Marií Weber. Ta pracuje ve společnosti Pedersen & Partners, jež hraje významnou roli v oblasti nabídek zaměstnání.

Na základě zmíněné spolupráce nabízí ČAFH všem svým členům možnost využít jednu hodinu konzultace s Ing. Jitkou M. Weber zcela zdarma. Předmětem setkání by měl být pohovor o otázkách budoucího uplatnění konkrétního hráče, jeho představách, kam by chtěl svou další profesní kariéru směřovat a také o případných možnostech tohoto směřování.

V případě zájmu o konzultaci nás neváhejte kontaktovat nebo se případně obraťte přímo na Ing. Weber, a to buď na telefonním čísle +420 725 186 879, nebo na emailové adrese jitka.weber@pedersenandpartners.com.