Česká asociace fotbalových hráčů

Česká asociace fotbalových hráčů
Více o FIFPro Hledáme angažmá

ČAFH představuje nového partnera UMBRO

21687929_2382272481998216_897498722482624721_n.jpg
02.10.2017

Jsme velmi rádi, že Vám můžeme představit dalšího partnera, který rozšiřuje možnost výběru z těch nejlepších kopaček pro všechny členy ČAFH. Spolupráci nám přiblížil bývalý mládežnický reprezentant Aleš Majer, který nyní pracuje jako manager Team sport oddělení UMBRO:: „Práci ČAFH sleduji jíž několik let a hráčům závidím, že někoho takového za svými zády mají. V naší době nic takového nebylo. I proto jsme se rozhodli, že spolupráci uzavřeme a budeme se snažit všem hráčům, kteří budou mít zájem vyjít maximálně vstříc. Firma Umbro nastartovala novou etapu a už z prvních ohlasů cítím, že jdeme správným směrem.“

Pro Českou asociaci fotbalových hráčů je ctí, že došlo ke spojení s tak významnou a kvalitní sportovní značkou, která spolupracuje například s pražskou Slavií, nizozemským PSV Eidhoven, nebo trojicí klubů z anglické Premier League ve složení Everton, West Ham, Bournemouth. Historie tohoto výrobce sportovního oblečení je bohatá a my jsme rádi, že můžeme být také její součástí.

K nově vzniklé spolupráci se vyjádřil také sportovní manažer ČAFH Dominik Rodinger, který byl od začátku u vyjednávání jejích podmínek: „S lidmi z Umbro jsme byli v kontaktu už od léta a řešili všechny možnosti, jak splnit veškerá očekávání našich členů. Postupně jsem se ptal několika našich kluků, kteří v těchto kopačkách hrají, a ti mi sami tuto spolupráci doporučili. Vím, že je už zkouší Martin Jiránek, dále Tomáš Wágner, Tomáš Mičola, Martin Sus nebo Vojtěch Hadaščok a další. To samo o sobě ukazuje, že jde o velmi dobrý krok a jsem moc rád, že se UMBRO stalo naším partnerem.“

Registrovaní členové ČAFH mají jedinečnou možnost na základě uzavřené spolupráce mezi ČAFH a UMBRO koupit nejnovější modely kopaček za skvělé ceny.

Stačí navštívit eshop www.umbro.cz a zadat slevový kód: ČAFH ( přes databázi ČAFH bude zkontrolováno, zda jsi člen asociace )Poté můžete vybírat z modelů kopaček za skvělé ceny:

Model Medusae II za cenu 3 799,- Kč

Model Velocita3 za cenu 3 499,- Kč

Model UX Acurro za cenu 3 499,- Kč

Sledujte sociální sítě UMBRO CZ & SK 

Facebook: https://www.facebook.com/umbroczsk/?fref=ts

Instagram: http://www.thepictaram.club/toplace/2340601759498622