Česká asociace fotbalových hráčů

Česká asociace fotbalových hráčů
Více o FIFPro Hledáme angažmá

ČAFH prošla nezávislým členským auditem!!!

deloitte-1.jpg
29.01.2018

Již jsme Vás informovali, že v minulém týdnu na půdě České asociace fotbalových hráčů probíhal nezávislý audit společnosti Deloitte Advisory s.r.o. Audit potvrdil správnost a věrohodnost naší členské databáze, pojďme se tak podívat na čísla detailněji. 

Co se týče kategorie mužů, tak členská databáze k 1.1.2018 čítá 1298 hráčů, z toho 524 profesionálních a 774 amatérských fotbalistů. V reprezentaci jsme na tom velmi podobně jako minulý rok. V širší nominaci A týmu máme 28 členů a v U21 členů 19. U žen je to 62 členek z toho 8 fotbalových profesionálek z reprezentace.

„Stále se tu objevuje někdo, kdo našim číslům nevěří a nebo se je snaží zpochybnit. Díky auditu máme šanci ukázat, že naše práce, kterou děláme již sedmým rokem, je naprosto profesionální. Velmi si vážíme každého člena, který se k nám přidá, a proto kabiny profesionálních klubů každý rok objíždíme a právě toto je výsledek naší dlouholeté práce. I nadále budeme samozřejmě společně s hráči usilovně pracovat na zlepšení podmínek pro ně samotné, ať už v oblasti profesionálního nebo amatérského fotbalu.“
 dodala k auditu Mgr. Markéta Vochoska Haindlová. 

logo: web Deloitte Advirsory s.r.o.