Česká asociace fotbalových hráčů

Česká asociace fotbalových hráčů
Více o FIFPro Hledáme angažmá

FIFPro online academy otevírá nový termín příhlášek.

FifPro_academy.jpg
02.02.2018

Ve spolupráci s University College of Northem Denmark (UCN) vznikl unikátní projekt FIFPro Online Academy, který funguje již několikátým rokem a je vytvořen pro profesionální fotbalisty a fotbalistky. Studium funguje jako virtuální učebna s reálnými učiteli. Přednášky jsou nahrávány a vy si je ve formě videa můžete kdykoli a kdekoli přehrát. Během konzultačních hodin máte navíc možnost spojit se se svým učitelem individuálně.

 

Tímto si Vám dovolujeme představit nabídku studijních programů FIFPro Online Academy pro nadcházející rok. Jako hráčská asociace nejenže hájíme vaše práva, ale současně myslíme i na vaše uplatnění po skončení profesionální kariéry. Proto Vám nabízíme možnost denního vysokoškolského studia v angličtině, které probíhá online. Po úspěšném absolvování můžete získat bakalářský titul v oboru Sportovní management.

 

Studium je rozloženo do dvou fází, které jsou dále rozděleny do sedmi semestrů. Po úspěšném absolvování základního dvouletého programu Management turismu a služeb (4 semestry) následuje navazující bakalářský program Sportovní management (3 semestry). Celková doba studia je 3 a půl roku. První semestr začíná 1. září 2018.

 

Výuka probíhá na dálku prostřednictvím komunikačních programů Share Point, Adobe Connect nebo Skype. Program je šitý na míru fotbalovým profesionálům tak, abyste ho mohli zvládat souběžně s časově a fyzicky náročným tréninkem.

 

Celé studium na University College of Nothern Denmark je pro všechny členy ČAFH zdarma. Oproti loňskému roku je drobná změna v platbě poplatku. Pro studium je nutné uhradit jednorázový poplatek ve výši 600 EUR. Po úspěšném ukončení prvního semestru, univerzita vrací část poplatku ve výši 300 EUR. Mezi požadavky, které musíte splňovat, pokud máte o studium FIFPro Online Academy zájem, patří ukončené středoškolské vzdělání, pokročilá znalost angličtiny a matematiky, popřípadě základy účetnictví. Podmínkou přijetí ke studiu je také online test z angličtiny, který má za úkol prověřit, zdali jsou vaše jazykové schopnosti pro absolvování programu dostačující.

Okno pro podání přihlášek se otevírá 1. února a končí 26. února 2018.

Závěrečný termín k podání přihlášky a doložení všech požadovaných dokumentů je 10. března 2018. Počet míst je pro zájemce omezen, a proto doporučujeme vždy začít s podáním přihlášky a potřebnými dokumenty dříve.

V případě zájmu a doplňujících informací se ozvěte na e-mail: petra.zemanova@cafh.cz