Česká asociace fotbalových hráčů

Česká asociace fotbalových hráčů
Více o FIFPro Hledáme angažmá

FIFPro Online Academy – PŘIHLAS SE PRÁVĚ TEĎ!

fifproonlineacademy.png
24.03.2015

Spousta profesionálních fotbalistů by ráda kombinovala aktivní kariéru se studiem. Jak ale najít studijní program, který by se dal skloubit s fotbalovým životem? Odpověď nabízí FIFPro Online Academy.

FIFPro Online Academy je studijní program vytvořený speciálně pro profesionální hráče, kteří chtějí studovat během své kariéry. Světová hráčská asociace FIFPro vytvořila tento program ve spolupráci s dánskou univerzitou UCN (University College of Northern Denmark). Každý rok začíná bakalářské studium nazvané Management sportu, které je určeno profesionálním hráčům ze zemí Evropské unie.

Studium FIFPro online akademie probíhá ve virtuální třídě se skutečnými vyučujícími. Přednášky jsou nahrávány a je možné je kdykoliv sledovat online. Díky tomu jim mohou studenti sami věnovat pozornost ve chvíli, kdy se jim to nejlépe hodí.

18. února letošního roku úspěšně vystudovalo FIFPro online akademii prvních šest absolventů. Bakalářský diplom obdrželi během zvláštního ceremoniálu v sídle FIFPro v Nizozemí.

Tato šestice absolventů je připravena na další pokrok ve své kariéře. Při společném setkání se tito hráči nadšeně podělili o své zážitky. Všichni doufají, že je bude mnoho dalších profesionálů následovat a do programu FIFPro online akademie se přihlásí.

Profesionální fotbalisté, kteří by rádi FIFPro online akademii studovali, mohou kontaktovat ČAFH (sportovní manažer Dominik Rodinger - dominik.rodinger@cafh.cz) nebo přímo vzdělávací oddělení FIFPro. Přihlášky ke studiu je možné podávat do 1. července 2015.