Česká asociace fotbalových hráčů

Česká asociace fotbalových hráčů
Více o FIFPro Hledáme angažmá

FIFPro Online academy

fifpro-online-academy-brochure-1-638.jpg
22.12.2016

Uvažovali jste o studiu na vysoké škole, ale vzdali jste to kvůli nedostatku času? Podobný problém netrápí jen vás, ale většinu profesionálních sportovců, pro které je velký problém skloubit náročný trénink a účast na víkendových zápasech s náročným studiem na univerzitě, ať už denním či dálkovým. Právě proto vznikl unikátní projekt FIFPro Online Academy. Funguje jako virtuální učebna s reálnými učiteli. Přednášky jsou nahrávány a vy si je ve formě videa můžete kdykoli a kdekoli přehrát. Čas na učení si tak vymezíte tak, jak se vám to nejvíce hodí. Během konzultačních hodin máte navíc možnost spojit se přímo se svým učitelem individuálně.

Je nám potěšením představit vám studijní programy FIFPro Online Academy na příští rok. Jako hráčská asociace totiž nejenže hájíme vaše práva, ale současně myslíme i na vaše uplatnění po skončení profesionální kariéry. Ve spolupráci s University College of Nothern Denmark (UCN) vám proto nabízíme denní vysokoškolské studium v angličtině, které probíhá online. Na jeho konci můžete získat bakalářský titul v oboru Sportovní management.

Studium je rozloženo do dvou fází, které jsou dále rozděleny do sedmi semestrů. Po úspěšném absolvování základního dvouletého programu Management turismu a služeb (4 semestry) následuje navazující bakalářský program Sportovní management (3 semestry). Celková doba studia je 3 a půl roku. První semestr začíná 1. září 2017.

Výuka probíhá na dálku prostřednictvím komunikačních programů Share Point, Adobe Connect nebo Skype. Program je šitý na míru fotbalovým profesionálům tak, abyste ho mohli zvládat souběžně s časově a fyzicky náročným tréninkem.

Celé studium na University College of Nothern Denmark je pro všechny členy ČAFH zdarma. Platíte pouze jednorázový poplatek FIFPro ve výši 300 EUR. Mezi požadavky, které musíte splňovat, pokud máte o studium FIFPro Online Academy zájem, patří ukončené středoškolské vzdělání, pokročilá znalost angličtiny a matematiky, popřípadě základy účetnictví. Podmínkou přijetí ke studiu je také online test z angličtiny, který má za úkol prověřit, zdali jsou vaše jazykové schopnosti pro absolvování programu dostačující.

Závěrečný termín k podání přihlášky a doložení všech požadovaných dokumentů je 10. května 2017. Doporučujeme však tento proces zahájit raději s měsíčním předstihem.

V případě zájmu se ozvěte na e-mail: petra.zemanova@cafh.cz