Česká asociace fotbalových hráčů

Česká asociace fotbalových hráčů
Více o FIFPro Hledáme angažmá

Fotbalový kemp ČAFH je opět tu!

WhatsApp Image 2017-05-31 at 11.48.15.jpeg
31.05.2017

Po roce budeme navazovat na loňský úspěšný kemp naší asociace. A už se moc těšíme. Začínáme 26. června a trénovat se bude ve fotbalovém areálu v Kunicích až do 19. července. Hráči budou mít k opět k dispozici ubytování v areálu, aby se mohli soustředit jen na své výkony.

A kdo se může zapojit? Kemp je určen hlavně pro hráče, kteří v poslední sezoně hráli profesionální soutěž u nás nebo v zahraničí. Vždy je ale k dispozici 4-5 míst i pro hráče z nižších soutěží. Maximální počet hráčů do pole je 24 plus 3 brankáři.

Už dnes můžeme říct, že jsou dojednané zápasy proti FC Sellier & Bellot Vlašim a 1. SC Znojmo. Současně jednáme o zápasech s týmem ze třetí německé soutěže z a účastníkem ČFL FK Králův Dvůr. Čeká nás také turnaj FIFPRO v Kunicích. Výběr ČAFH se postupně střetne s týmy ze Španělska a Portugalska.

Chceme, aby byl kemp maximálně úspěšný a aby co největší počet hráčů získal své angažmá. I proto dostanou hráči, kteří se přihlásí před kempem, individuální tréninkový plán. Je to opatření, abychom smazali rozdíly ve fyzické přípravě, které se objevily v minulém roce.

Jako inspirace mohou hráčům sloužit úspěšné příklady z minulého roku. Martin Sus, Tomáš Mičola a Saša Jakubov postoupili s Baníkem Ostrava do první ligy. Jan Štohanzl podepsal smlouvu v Brně, Lukáš Doppa v FK Tom Tomsk nebo Gaston Mendy, jenž podepsal v ASA Targu – Mures.

Na hráče samozřejmě čeká v místě regenerace a obdrží i výživové doplňky. V kabinách mužstev jsou zrekonstruovaná sociální zařízení. Vše je perfektně připraveno a už se nemůžeme dočkat začátku kempu. Uvidíme se v Kunicích!