Česká asociace fotbalových hráčů

Česká asociace fotbalových hráčů
Více o FIFPro Hledáme angažmá

FOULCZ novým partnerem ČAFH

foul_logo-670x320.png
17.10.2017

Každý fotbalista má povinnost nosit při zápasech holení chrániče. Jeden hráč má rád velké, druhý středně velké a třetí úplně malé. A proto jsme se rozhodli spojit síly s firmou FOUL s.r.o., která pro hráče připravuje chrániče na míru, které jsou lehké, odolné a přizpůsobí se každému tvaru nohy. 

Proč se rozhodli majitelé FOUL s.r.o. spolupracovat s ČAFH, nám objasnil jednatel Pavel Chalupa: „Práci ČAFH sleduji již přes tři roky a vím, že pomohla několika mým spoluhráčům. Poprvé jsme ČAFH oslovili na jejich kempu a poté jsme si sjednali další schůzku, kde jsme se domluvili na podmínkách pro jejich členy. Jako firma si této spolupráce velmi ceníme, protože jde o velmi silného partnera, který má přes 1300 členů.“ uvedl jeden ze dvou zakladatelů. 

„Naše pilotní akce byla na letním kempu ČAFH, kde všichni nominovaní hráči dostali na památku potisklé chrániče s logem ČAFH. Sbíral jsem informace od kluků, jak se jim líbí, zda jsou pohodlné a zda by si takové chráníče sami objednali. Odezva byla velmi pozitivní, takže jsme si dali schůzku s majiteli firmy FOUL s.r.o. a domluvili se další spolupráci. Mně se nejvíc líbí, že si každý hráč může vybrat svojí velikost a hlavně si na chrániče může natisknout, co chce. Je to skvělý nápad, který využije dle mého názoru úplně každý.“ řekl ke spolupráci sportovní ředitel ČAFH Dominik Rodinger

Registrovaní členové ČAFH mají jedinečnou možnost na základě uzavřené spolupráce mezi ČAFH a FOUL s.r.o. koupit chrániče se slevou 25%.

Stačí navštívit eshop www.foul.cz a zadat slevový kód: ČAFH (přes databázi ČAFH bude zkontrolováno, zda jsi člen asociace)Poté můžete sami sestavit svůj set a objednávka Vám přijde až domů. 

Chránič bez potisku: běžná cena 690,-  se slevovým kódem ČAFH 518,-
Chránič s potiskem: běžná cena 1490,- se slevovým kódem ČAFH 1118,-

Chrániče si již zakoupili například Tomáš Necid, Martin Graiciar nebo Lukáš Železník, který nám na tyto chrániče řekl svůj názor: „Já jsem s chrániči maximálně spokojený a věřím, že ostatní kluci budou také. Ze strany ČAFH jde o perfektní krok. Je vidět, že se snaží na hráče myslet ve všech směrech.“ řekl zlínský střelec.