Česká asociace fotbalových hráčů

Česká asociace fotbalových hráčů
Více o FIFPro Hledáme angažmá

Jméno Martina Fenina konečně očištěno

martin-fenin.png
11.03.2015

Vzpomínáte si ještě na články z loňského roku, kdy se média předháněla v tom, kdo barvitěji popíše údajně opilého Martina Fenina, který se dopustil krádeže? Veřejnou nálepku, kterou Martinovi média vystavila, teď konečně sejmul Městský soud v Praze, který zrušil původní rozsudek a dal za pravdu sedmadvacetiletému fotbalistovi.

Martin Fenin měl v květnu loňského roku napadnout amatérského fotografa, který opakovaně porušoval jeho právo na soukromí, navíc měl podle obžaloby a některých médií ukrást telefon s pořízenými fotografiemi. Že byl Fenin tímto samozvaným fotografem později dokonce vydírán už však nikoho nezajímalo. Městský soud dnes dospěl k závěru, že Martin Fenin je nevinný a nedopustil se trestného činu. 

„Nikdy jsem nic špatného neudělal a jsem rád, že mi dal soud za pravdu a že je tahle nepříjemná zkušenost za mnou. Svůj podíl na tom má i hráčská asociace ČAFH, která mi se sporem pomohla a celou dobu stála za mnou," řekl Fenin a dodal „Snad si lidi uvědomí, že hyenismus se nevyplácí."