Česká asociace fotbalových hráčů

Česká asociace fotbalových hráčů
Více o FIFPro Hledáme angažmá

LETNÍ FOTBALOVÝ KEMP ČAFH PO ROCE OPĚT STARTUJE!

20024215_1537212799663307_3090952254086252774_o.jpg
09.05.2018

Po roce je to opět tady, startuje Letní fotbalový kemp pro hráče bez angažmá, který vyvrcholí mezinárodním turnajem FIFPro. Začínáme 2. července a trénovat se bude ve fotbalovém areálu Odolená Voda až do 14. července. Hráči budou mít opět k dispozici možnost ubytování, aby se mohli plně soustředit jen na své výkony.

A kdo se může zapojit? Kemp je určen hlavně pro hráče, kteří v poslední sezoně hráli profesionální soutěž u nás nebo v zahraničí. Vždy je ale k dispozici 4-5 míst i pro hráče z nižších soutěží. Maximální počet hráčů do pole je 24 plus 3 brankáři.

Už dnes můžeme říct, že je dojednaný zápas proti FC Sellier & Bellot Vlašim. Výběr ČAFH se v rámci dvoudenního turnaje postupně střetne s týmy ze Španělska, Maďarska a Rumunska. Pro tyto zápasy je připraven areál v Klíčanech.

Chceme, aby byl kemp maximálně úspěšný a aby co největší počet hráčů získal své angažmá. I proto dostanou hráči, kteří se přihlásí před kempem, individuální tréninkový plán. Je to opatření, abychom smazali rozdíly ve fyzické přípravě, které se objevily v minulých letech.

Jako inspirace mohou hráčům sloužit úspěšné příklady, které tento kemp již v minulých letech absolvovaly. Martin Sus, Tomáš Mičola a Saša Jakubov postoupili s Baníkem Ostrava do první ligy. Jakub Habusta podepsal smlouvu již v průběhu kempu s týmem Odra Opole nebo Adam Pajer, který se připojil k týmu FC Hradec Králové.

Na hráče samozřejmě čeká v místě regenerace a obdrží i výživové doplňky. V kabinách mužstev jsou zrekonstruovaná sociální zařízení. Vše je perfektně připraveno a už se nemůžeme dočkat začátku kempu.

Hlásit se můžete u Davida Střihavky na tel. 775 776 377 nebo na info@cafh.cz

Těšíme se na Vás!