Česká asociace fotbalových hráčů

Česká asociace fotbalových hráčů
Více o FIFPro Hledáme angažmá

Nabídka služeb AAA AUTO a MOTOTECHNA pro členy ČAFH

New Image.jpg
29.03.2018

Na základě dalšího rozšíření služeb pro členy naší asociace, si Vám dovolujeme nabídnout služby, týkající se Vašich vozidel. Nově je pro členy ČAFH a jejich nejbližší možnost využít služeb AAA AUTO a MOTOTECHNY, kteří jsou mimo jiné i partnerem HET LIGY a Slovenského národního týmu.

 Co nabízí ve spojení s ČAFH:

Možnost využít operativního leasingu (doba nájmu/trvání smlouvy je zpravidla na 6 měsíců) kde měsíční splátka zahrnuje včetně pojištění vozidla, dálniční známku tak i sezonní přezutí. Jedná se vždy o úplně nová vozidla přímo z výroby.

Možnost využití služeb při prodeji Vašeho stávajícího vozidla, a to díky nově nastavenému VIP PROGRAMU pro členy ČAFH - nemusíte s autem jezdit na pobočku, ale společnost AAA AUTO k Vám pošle technika, který je schopný auto ocenit a vykoupit přímo u Vás. 

Možnost využití služeb při koupi vozidla, ať už ojetého, zánovního nebo nového, včetně nabídky financování u bankovních společností.

Zodpovědná osoba, která toto zastřešuje ve společnosti AAA AUTO/MOTOTECHNA, je náš dlouholetý člen Michal Zeman, který se mimo jiné také v minulých letech zúčastnil dvou našich letních kempů. Pro veškeré další informace či zájem o shora uvedené služby, které již řada našich hráčů z ligy i reprezentace v minulosti využila, se proto prosím obraťte přímo na něj a nezapomeňte zmínit, že jste členy ČAFH, abyste měli zajištěny ty nejlepší služby a podmínky.

Kontakt:

Michal Zeman

+420 775 888 791

michal.zeman@aaaauto.cz