Česká asociace fotbalových hráčů

Česká asociace fotbalových hráčů
Více o FIFPro Hledáme angažmá

VLADIMÍR ŠMICER ZVE NA LETNÍ FOTBALOVÝ KEMP ČAFH!

_SEM9772.jpg
31.05.2018

Před několika dny jsme Vás informovali, že od 2. července začíná již tradiční Letní fotbalový kemp ČAFH pro hráče bez angažmá, který vyvrcholí mezinárodním turnajem FIFPro. Záštitu nad letošním kempem převezme čestný předseda ČAFH Vladimír Šmicer.

Při této příležitosti bychom Vám chtěli představit realizační tým -  hlavním trenérem bude Zdeněk Svoboda, bývalý český fotbalový záložník a reprezentant. Zdeněk Svoboda se po ukončení aktivní hráčské kariéry začal naplno věnovat trenéřině a postupně se vypracoval z pozice asistenta rezervního týmu Sparty Praha až k A-mužstvu, kam si jej před sezonou 2012/13 vybral nový hlavní trenér Sparty Vítězslav Lavička. Své kvality prokázal také jako asistent trenéra českého národního týmu Pavla Vrby.

Realizační tým Zdeňka Svobody doplní na postu asistenta trenéra Jiří Novotný, trenérem brankářů bude Jaromír Blažek.

Pro hráče budou připraveny plnohodnotné herní a kondiční dvoufázové tréninky, naplánované jsou také přípravné zápasy s Vlašimí a německým týmem FC Neugersdorf.

Kemp uzavře mezinárodní turnaj FIFPro, kterého se kromě výběrů hráčů z České republiky zúčastní týmy ze Španělska, Rumunska a Maďarska.

Harmonogram zápasů naleznete níže:

13.7.    11:00 TJ Klíčany - Španělsko x Rumunsko

            17:30 TJ Odolená Voda – ČR x Maďarsko

 

14.7.    11:00 TJ Klíčany – zápas o 3 místo

            15:00 TJ Odolená Voda – finále

 

Místa jsou stále ještě volná a hlásit se můžete na uvedených kontaktech.

 info@cafh.cz, +420 778 768 066, David Střihavka: +420 775 776 377