Česká asociace fotbalových hráčů

Vlašim 1:1 ČAFH

07.07.2017

2.7.2017

Výběr hráčů bez angažmá si v prvním přípravném utkání připsalo remízu s účastníkem Fotbalové národní ligy FC Sellier Bellot Vlašim 1:1.

Vlašim - ČAFH 1:1 (1:1) Branky: 18min. vlastní Hrdlička, 24min Rolinc

Vlašim

I. poločas: Beník – Kadlec, Skuhravý, Penc, Eboa – Janda, Skopec, Cabadaj, Plachý – Vyhnal, Hadaščok.

II. poločas:
 Beník – Pavlík, Podhorin, Ngimbi, Vrána – Edmont, Mara, Vodháněl, Balata – Čapek, Fotr.

ČAFH

I.poločas Repáň - Stojka, Neuberg, Habusta, Vašulka - Hrdlička, Valenta, Borek - Kulhavý, Rolinc, Štohanzl

II.poločas Rotbauer - Byrtus, Neuberg ( 60min Habusta ), Pajer, Brusch - Kabele, Hlupik, Trajkovski - Karvánek, Gibala, Hlaváč

diváků: 400

Manažer kempu ČAFH Dominik Rodinger: Pro mě je potěšením po zápase slyšet, že jsme byli lepším týmem. Nám nejde ani tak o výsledky jako o předvedenou hru. Víme, že je to jediná cesta, jak na sebe hráči můžou upozornit. Na tribuně jsem viděl i pár trenérů, kteří se na hráče přijeli podívat, takže zápas splnil účel.

Hlavní trenér ČAFH Verner Lička: Tak já jsem spokojený. Po sedmi dnech, kdy jsme trénovali velmi tvrdě bylo utkání na velmi dobré úrovni. Soupeř byl velice silný, takže pro nás skvělý zápas. Jsem rád, že se nikdo nezranil a tak můžeme hráče nadále připravovat na jejich budoucí angažmá.

Hlavní trenér Vlašimi Petr Havlíček: Pro nás to byla opravdu dobrá prověrka, protože jsme ve fázi zkoušení nových hráčů. Tým ČAFH mě velice příjemně překvapil svojí organizací, kvalitou hry, kterou předvedl a musím říct, že je určitě na úrovni první nebo druhé ligy. Před zápasem jsem se díval na sestavy a někteří hráči mě z týmu bez angažmá zajímali, ale zápas ukázal i kvalitu některých jiných kluků, které jsem třeba ještě neznal. Uvidíme, zda se nějaký z nich k nám v průběhu přípravy připojí.