Česká asociace fotbalových hráčů

Česká asociace fotbalových hráčů

Partnerské výhody

Screenshot 2017-06-19 11.24.34.png

BERNHARDT

O partnerovi

Značka BERNHARDT Made to Measure klade důraz na spojení tradice, kvality, elegance a exkluzivity. V duchu těchto hodnot jsou koncipovány také služby zákazníkům. Salony Bernhardt jsou speciálně navrženy tak, aby v sobě spojovali dlouholetou tradici a zkušenosti, kvalitu použitých materiálů a jemnou eleganci krejčovského umění.

Přijďte načerpat příjemnou atmosféru a objevte výjimečnost oděvů na míru. Na vaši návštěvu se těší precizně vyškolený tým, který vám nejen odborně poradí, ale také nabídne profesionální servis a očekávanou péči.

 

O produktu

Speciální nabídka pro naše členy:

 

Akce BERNHARDT

bbcars_loga1_RGB.JPG

B of B cars s.r.o.

O partnerovi

Společnost B of B cars, autorizovaný dealer vozů Jaguar a Land Rover, v rámci vzájemné spolupráce nabízí atraktivní nabídku pro členy ČAFH při pořízení nového vozu. Odbornou péči vozům následně zajišťuje zákazníkům autorizovaný servis v Ostravě, kde klienti získávají zvláštní výhody v programech Stříbrná a Zlatá karta klienta.

O produktu

Tato individuální nabídka se odvíjí podle výběru konkrétních modelů Jaguar či Land Rover a jejích výbav. V případě zájmu nebo jakýchkoliv dotazů je pro přímou komunikaci s členy ČAFH k dispozici pan ing. David Kiša, mobil 721 721 007 nebo e-mail: david.kisa@bofb.cz.

lisak_2014_hlava.jpg

Smarty Drink

golflogo-150x150.jpg

Český Golfový Klub

O partnerovi

Český Golfový Klub pro sezónu 2014 přináší: 
hru zdarma až na 38 hřištích v rámci jediného členství, 372 hracích míst vyhrazených pro naše členy každý den, 57 typů členství v cenách od 1.490 Kč do 52.990 Kč, 10 her každý měsíc již od 13.590 Kč za rok, 5 her za celý rok již od 2.710 Kč, automatické členství v České golfové federaci, 18 klubových turnajů, nový rezervační systém. Více na http://www.cgk.cz/

UCBk_3D-300x84.jpg

Speciální nabídka zvýhodněných bankovních produktů UniCredit Bank

O partnerovi

UniCredit Bank Czech Republic, a.s. zahájila svoji činnost na českém trhu 5. listopadu 2007. Vznikla integrací dvou dosud samostatně působících úspěšných bankovních domů HVB Bank a Živnostenské banky.

Kompletní nabídku naleznete na:
http://www.unicreditbank.cz/zsk

Kód: B25242
Heslo: cafh0

UniCredit Bank Czech Republic, a.s. je silnou a rychle se rozvíjející bankou, která nabízí širokou škálu kvalitních produktů pro firemní zákazníky i privátní klientelu. Je jednou z nejsilnějších bank na trhu v oblasti projektového, strukturovaného a syndikovaného financování Corporate Finance. Mimořádně silnou pozici si banka rovněž vybudovala v oblasti akvizičního financování a také se řadí na první příčku ve financování komerčních nemovitostí.

Zákazníci UniCredit Bank mají, mimo jiné, možnost využívat nabídku služeb pro financování projektů ze strukturálních fondů EU nabízených prostřednictvím Evropského kompetenčního centra UniCredit Bank.

V oblasti služeb pro privátní klientelu je UniCredit Bank významným hráčem na trhu privátního bankovnictví, cenných papírů, kreditních karet a hypoték a velmi dobře si vede také v oblasti služeb pro zákazníky působících v oborech svobodných povolání (lékaři, soudci, advokáti, notáři apod.) Klientům těchto profesí se věnuje Kompetenční centrum pro svobodná povolání.

O produktu
 • zdarma vyřídíme veškerou administrativu spojenou s převodem účtu
 • možnost vedení vybraných osobních kont zcela zdarma
 • poskytnutí hypotéky zdarma s bezkonkurenční úrokovou sazbou – aktuálně od 2,20 % p. a.
 • zdarma všechny výběry z bankomatů UniCredit Group v ČR a v zahraničí
 • zvýhodněné podmínky u spotřebitelských úvěrů
 • poskytnutí a vedení kontokorentu v rámci vybraných kont
 • v případě zájmu zajistíme návštěvu bankéře UniCredit Bank přímo u Vás na pracovišti, Kompletní nabídku naleznete na:
  www.unicreditbank.cz/zsk
  Kód: B25242
  Heslo: cafh0
logo-puma.jpg

Exkluzivní sleva na kopačky PUMA

O partnerovi

Puma je německá společnost specializující se na výrobu sportovního oblečení, vybavení a obuvi. Byla založena Rudolfem Dasslerem roku 1924 a později registrována v roce 1948. Puma je známá jako výrobce fotbalové obuvi a ve své historii sponzorovala mnoho významných fotbalistů (Pelé, Eusébio, Johan Cruijff, Enzo Francescoli, Diego Maradona, Lothar Matthäus, Kenny Dalglish, Didier Deschamps či Gianluigi Buffon). Sponzoruje rovněž některé národní fotbalové týmy.

O produktu

Lepší cenu těžko najdeš! Různé druhy kopaček Puma si můžeš vybrat nebo objednat v kanceláři ČAFH. Výhodná cena a kvalitní provedení kopaček Puma je jasnou volbou pro nejlepší hráče.

FIFpro mapa

Facebook

Instagram